Голландська некомерційна організація Mars One зібралася бути першою, хто зможе переселити людство на Марс і заснувати там поселення . За графіком , ця подія станеться вже в 2023 році, простіше кажучи на пару років раніше за інших учасників « марсіанської гонки » - США, Китаю і Росії .
У кого які думки з цього приводу ? # Notraти
