давайте відлітати на Марс !

На этом форуме обсуждаются все вопросы затрагивающие тему НЛО

давайте відлітати на Марс !

Сообщение Fokakzqc » 17 мар 2013, 03:13

Голландська некомерційна організація Mars One зібралася бути першою, хто зможе переселити людство на Марс і заснувати там поселення . За графіком , ця подія станеться вже в 2023 році, простіше кажучи на пару років раніше за інших учасників « марсіанської гонки » - США, Китаю і Росії .

У кого які думки з цього приводу ? # Notraти
Fokakzqc
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 17 мар 2013, 03:13
Откуда: Argentina

Вернуться в Форум об явлении НЛО

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

cron